ورود به سایت   

موسسه PMI و گواهی نامه PMP

گواهي‌نامه PMP شناخته‌شده‌ترين و معتبرترين گواهي‌نامه حرفه اي مديريت پروژه در جهان مي‌باشد که توسط انجمن مديريت پروژه آمريكا (PMI) در اقصي نقاط جهان به افراد موفق در آزمون آن اعطاء مي گردد.
هدف از برگزاري آزمون PMP ، اندازه گيري دانش داوطلبين درباره پيكره دانش مديريت پروژه (PMBOK) و نحوه بکارگيري اين دانش در موقعيت‌هاي واقعي است و دارنده اين مدرک بعنوان فرد متخصص و صاحبنظر در دانش حرفه‌اي مديريت پروژه شناخته مي‌شود.
اولين بار اين آزمون در سال 1984 در آمريكا برگزار شد و از آن‌سال تاكنون با گذشت بيش از سه دهه، امروزه اين آزمون در بيش از 1700 نقطه جهان و در بيش از 150 کشور و به زبانهاي انگليسي، چيني، کره‌اي، ژاپني، اسپانيولي، ايتاليايي، برزيلي، پرتغالي، آلماني و فرانسوي برگزار مي‌شود. وجود بيش از 350000 فرد داراي گواهينامه PMP دردنيا – منجمله نزدیک به هزار PMP در ایران- خود شاهدي عيني بر اعتبار و شهرت جهاني اين گواهينامه است.

 

 

تتیس اينترنشنال ... شریک کاری موسسه John Wiley & Sons در کشور ايران
مراسم امضاء موافقت نامه مشارکت بین موسسه John Wiley & Sons و شرکت تتیس اینترنشنال در خصوص ارائه محتوای آموزشی آزمون حرفه ای مديريت پروژه (PMP) در ایران، ویژه برنامه سمینار تخصصی مشارکت بخش عمومی و خصوصی در دانشگاه تهران بود که با استقبال کم نظیر شرکت کنندگان رو به رو شد.


برای مشاهده بسته های محتوای آزمون PMP وایلی کلیک کنید

مجموع:   0 ریال


مشاهده صورتحساب

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

درباره تتیس اینترنشنال

شرکت تتیس اینترنشنال با سرلوحه قرار دادن عبارت "ظرفیت سازی برای نسل های آتی" تاسیس شده و با بهره گیری از تجربه و تخصص مهندسان، مديران، مديران پروژه، حقوقدانان و اساتيد مجرب دانشگاهی و حرفه ای به ترویج و توسعه تخصص های بین رشته ای مديريت مهندسی – مديريت پروژه – مهندسی و مديريت احداث – و حقوق صنعت و احداث می پردازد.

بیشتر بخوانید...

آکادمی بین المللی ظرفیت سازی

در راستای تقاضای قابل ملاحظه برای ظرفیت سازی و توسعه ظرفیت در صنعت و کسب و کار، آکادمی بین المللی ظرفیت سازی تاسیس شد تا الزامات کلیدی حرفه های مدیریت و مهندسی را پوشش دهیم. در عین حال، در اين بخش بر اساس تحلیل نیازهای کارفرمایان تخصصی، برنامه های طراحی شده ويژه در راستای توسعه سازمانی آنها اجرا می شوند.

بیشتر بخوانید...